Te lange gangen

familySoms he, dan is de gang gewoon te lang! Gisteren was het weer zover. Ik had een afspraak voor een intake-gesprek in Amsterdam. Eenmaal op locatie nam ik de lift naar de derde etage waar het kantoor zat. Het was al even zoeken, want ze zaten er nog niet zo lang en de naam van het bedrijf was dan ook niet terug te vinden op het etageoverzicht bij de ingang van het bedrijfspand. Gelukkig ben ik bij vlagen EXTREEM lui en besloot ik de lift te nemen. Hier stonden wel de namen van de bedrijven bij de verschillende etages en ook die van het bedrijf waar ik moest zijn. Eenmaal op de derde etage kwam ik bij een deur die leidde tot een megalange gang. Aan het einde van die gang stond de meneer waarmee ik een afspraak had. Jezus wat is dat irritant. Kijk, je ziet die meneer dus al in de verte, maar aangezien je hem niet kent, ga je niet uitgebreid “halloooooo, hoe is het” roepen. Nee, je moet hem toch echt eerst de hand schudden voordat je popi jopi gaat doen. Maar de gang lijkt oneindig. En al die tijd dat je loopt staat hij maar een beetje te staren en ben jij aan het bepalen wanneer je je hand uit gaat steken. Want als je dat te vroeg doet, loop je een heel eind als een idioot met je hand in het luchtledige. Toch heb je die neiging wel, want je wil ook erkennen dat die meneer daar staat. Snap je het nog? Ik deed het dus ook te vroeg. Het resultaat was dat ik eindeloos lang met een arm in de lucht moest lopen en uiteindelijk maar probeerde om in een combinatie van naar voren buigen en mijn arm uitstrekken probeerde de hand van die kerel te grijpen. Dat lukte gelukkig, maar wat is dat irritant zeg. Als een gang te lang is, is het van belang dat je je bezoek tegemoet komt lopen. Dat is althans mijn bescheiden mening.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner
Heb je een leuke blog? Meld het aan bij Druppeltjes.nl


123 views


0 Responses to “Te lange gangen”

  1. No Comments

Leave a Reply

Yes, I would like to receive notification on incoming comments!







Al gezegd....


This guy says, ‘I’m perfect for you, because I’m a cross between a macho and a sensitive man.’
I said, ‘Oh, a gay trucker?’
— Judy Tenuta



Mijn Twitter pagina Mijn Hyves Mijn LinkedIn Pagina Planeet GroenLinks
Work the web You Tube Flickr Trouwen




Nu op de koffie

Users: 3 gasten
1 bezoeker Browsing This Page.
Users: 1 gast

Word lid, dat is gezelliger!

Bij de weg

TNT verhuisservice
Je administratieve hebben en houden verhuizen, dat moet tegenwoordig snel en gemakkelijk online kunnen. Wie googlet op verhuizen komt binnen een paar clicks terecht op www.verhuisservice.nl van TNT Post. We namen de content van deze website onder de loep. Lees verder bij Contentgirls (0)

Cursus webredactie/contentcreatie
De cursus gaat morgen van start…dan ook een kleine intro hier. Maar voor de liefhebbers - ja, die zijn er - alvast de permalink: Cursus webredactie. (0)

Cursus Webschrijven
17 september gaat het van start; de online cursus webschrijven van contentgirls.nl. Nu kan jij, blogeigenaar - natuurlijk al onwijs goed schrijven. Maar wat dacht je van SEO (search engine optimisation), commercieel schrijven, het spanningsveld tussen commercie en kwaliteit - óf zit daar wel een spanningsveld, cases, tips etc. Doe er je voordeel mee zou ik zeggen. (0)

Gele gevaar
De telefoongids, summum van old skool tijden. Pre-internet dinosauriër. Okay, dat is niet helemaal eerlijk. Tijdens mijn eerste echte internetbaan - nu alweer zo’n 13 jaar geleden denk ik - gebruikte ik de telefoongids nog vaak online. De afgelopen jaren merk ik dat dat gebruik, door gebruik van andere bronnen sterk is afgenomen…. Lees verder (0)

Zeg eens eerlijk
Was  jij altijd je handen na het plassen? (4)

lekker
Zit jij ook zo lekker in de zon? (0)