Congrats


alleen niet chique, het is ook nog eens een keer onzinnig. Dat mevrouw Vogelaar de toon van het integratiedebat wilde veranderen lijkt me terecht. Stelletje schijterds. Hebben jullie nou echt om tafel gezeten en tegen elkaar gezegd: we moeten meer richting Verdonk. Ze is wel een populistische domkop, maar we kunnen er blijkbaar stemmen mee winnen. En dan die registratie van Antillianen. Wat voor idioot populisme is dat nou weer? Dikke kans dat als je dat verhaal aan dat clubje van de rechten van de mens voorlegt, dat ze je verbijsterd aankijken. Maar goed. Los daarvan, gewoon niet chique, gewoon vals, gewoon bah. De PvdA is zoekende naar een vorm. De vorm die ze hebben gevonden heeft iets te maken met een mes en een rug. Nou gefeliciteerd.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner
Heb je een leuke blog? Meld het aan bij Druppeltjes.nl


191 views


2 Responses to “Congrats”

  1. 1 Laurent

    Volgens de Stemwijzer zit ik vaak het dichtst tegen de PvdA aan qua programma, maar ik heb er nog nooit op gestemd, ik heb het altijd een slangenkuil gevonden.

  2. 2 ton

    Zo… en nu maar weer dalen in de peilingen!

Leave a Reply

Ja, ich möchte bei Kommentaren benachrichtigt werden!







Al gezegd....


Women: Can’t live with them, can’t bury them in the back yard without the neighbours seeing. — Sean Williamson



Mijn Twitter pagina Mijn Hyves Mijn LinkedIn Pagina Planeet GroenLinks
Work the web You Tube Flickr Trouwen




Nu op de koffie

Users: 12 gasten, 3 Bots
1 bezoeker Browsing This Page.
Users: 1 gast

Word lid, dat is gezelliger!

Bij de weg

Bloggen voor newbies
Natuurlijk heb jij allang een blog. Dit artikel is dan ook niks voor jou. Gewoon overslaan. Maar voor de mensen die nog niet bloggen, heb ik wat blogtips op een rijtje gezet. En wie weet, als doorgewinterd blogger heb je misschien ook nog wel wat aan mijn tips. Check de tips hier (0)

Addict-o-matic
Gevonden: een leuke nieuwe zoekdienst. Met Addict-o-matic doorzoek je aan de hand van een zoekterm een groot aantal internetbronnen zoals Twitter, Google Blog Search, You Tube, Live.com News, technorati etc. Dat op zichzelf is al fijn, maar… Lees verder (0)

Twitter Quitter
Natuurlijk gebruik jij Twitter, je bent nu eenmaal een early adopter. En natuurlijk Follow je alle belangrijke Twitter accounts, zoals Dutch Cowboys, 2525, Marlooz, Frankwatching en zo nog wat Twitterati. En belangrijker… Lees verder (0)

Quote van de dag
In een nieuwsuitzending: “Ik heb geen last van de kredietcrisis. Ik heb geen kredieten.” (0)

Formulieren maandag H&M
Vandaag gaan we online shoppen bij H&M. Bij uitstek een winkel die in aanmerking komt voor een webwinkel. Niet omdat het zo vreselijk leuk is om kleding online te kopen, maar vooral omdat het zo grenzeloos afschuwelijk is om kleding in de H&M winkel zelf te kopen….lees verder (0)

Contentgirl a.k.a. redactiestrateeg
Afgelopen week eindelijk weer eens naar een cursus gegaan: crossmediale redactie. Voor de nodige verfrissing en inspiratie. Meestal moet je tijdens een cursus heel hard werken, veel schrijven en herschrijven. Maar niet dit keer. Het kwam er op neer dat we met een clubje van 10 wat gingen babbelen over allerlei internetnoviteitjes. Over leuke online-gadgets … lees verder (0)