Laatst ging ik op vakantie naar Spanje. Ik had geen keus en moest nog vóór vertrek mijn teennagels onder handen nemen. De nagellak dan om exact te zijn. Mijn normale tactiek is om gewoon steeds bij te kleuren. Maar dat vond ik voor deze vakantie niet goed genoeg, dus trachtte ik met wat remover de ongeveer 44 lagen nagellak die ik inmiddels op mijn teennagels had geplamuurd te verwijderen. Nou… dat ging veel minder makkelijk dan ik had gedacht. Blijkbaar had ik bij laag achttien al moeten ingrijpen.
Geen zin en tijd om zombievoeten te creëren met mijn methode? Dan zijn er ook gewoon slippers te koop die hetzelfde effect hebben!
Ik ben het maar hoor, niet stressen.
I’ve spent over 25 years working in content strategy and digital transformation, which means I’ve seen enough technology hype cycles to be skeptical and enough genuine innovation to stay curious.
Want to talk shop? Do get in touch!
