More Reading

Post navigation

Google geschiedenis

History Pin is een supergave mashup van Google waarbij je aan Google maps en Streetview foto's kunt hangen. De bedoeling is dat mensen foto's uit hun historie toevoegen aan History Pin en de site daarmee de grootste user generated verzameling van historische afbeeldingen en verhalen wordt. Een absolute aanrader!

Contact breakie breakie

Je staat niet in contact met je gevoel. Het zal je maar gezegd worden. Zoals het mij vandaag werd verteld. Je staat niet in contact met je gevoel. Soms zeggen mensen iets tegen je en blijft dat hangen. Niet altijd omdat het waardevol is overigens.

6 Comments

  • "die veel te grote portie chili con carne" haha heel herkenbaar… 🙂

    Leuk stuk verder, helemaal mee eens!

  • Originele insteek van het artikel! Ben benieuwd of veel bloggers zich erin herkennen ik denk dat degenen die aan twee of meer van de kenmerken voldoet, al snel is afgehaakt. Zo krijg je misschien wel een natuurijke selectie.

  • Ik denk dat als iemand gaat bloggen, diegene veelal blind is voor bovenstaande eigenschappen, maar dat wil niet zeggen dat hij/zij ze niet heeft. Niet iedereen beschikt helaas over de benodigde zelfkennis, helaas. Ik roep bijvoorbeeld voor mezelf heel hard dat ik niet in bovenstaand profiel ben in te passen, maar vinden anderen dat ook?

    De tips onderaan zijn erg nuttig, ook als je geen beginnend blogger bent is het goed om af en toe kritisch naar jezelf te kijken!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Verlopen | Gezocht: chef eindredactie 42Bis (vrijwilligersfunctie)

In de bijna 5 jaar dat 42Bis bestaat (eerder onder de naam Contentgirls), zijn we uitgegroeid van een klein clubje van drie, tot een redelijk grote organisatie van 100 mensen die achter de schermen bloggen, eindredactie doen en de hele machine aan de praat houden(ons CSI Team). Gemiddeld ontvangen we op de site 40.000 bezoekers per maand en dat is toch een hele bak koffie die we virtueel moeten uitserveren.

Webschrijvers moeten dansen

Webredacteuren die zich enkel en alleen met het maken van teksten bezighouden zijn compleet oninteressant voor bedrijven. In mijn team zou ik ze geen plekje geven en als je als werkgever het maximale uit je investering wilt halen, jij in jouw team ook niet.

De luie SEO-er en de Grote Boze Pinguïn

Eigenlijk zouden we SEO net zo goed gewoon GO kunnen noemen. Meer dan 80% van de zoekopdrachten wordt op Google gedaan. Als blog of webwinkel optimaliseer je dus je website voor Google. Maar helaas: de genieën in Mountain View, California zijn altijd bezig om de kwaliteit van de geleverde zoekresultaten te verbeteren en passen daarom continu het zoekalgoritme aan. Eind april ging er een grote update live. Codenaam: Penguin. Doel: webspam en andere onzinsites uit de zoekresultaten filteren.
back to top
×