More Reading

Post navigation

De cookiewet #wtf

Laat ik starten met het volgende: ik ben vóór Europa. Echt, het idee van Europa staat me aan én het feit dat de Euro (nu nog) meer waard is dan de dollar nog meer. Maar soms, soms zou ik wat van die Europese dodo's wel willen meppen. Als het gaat om die nieuwe cookiewetgeving bijvoorbeeld. Wat een prutsers.

15 Comments

      • wat een rare reactie. Je zou ook kunnen uitleggen hoe het dan volgens jou zit in plaats van insinueren dat de schrijver niet weet waar hij het over heeft. Dan kunnen wij er misschien nog wat van leren en dient je reactie voor meer dan alleen maar het hele artikel afkraken (zonder er verder echt op in te gaan). 

        • Moet zeggen dat ik ook niet erg onder de indruk ben van het artikel. Van de 100 artikelen die worden geschreven over hoe SEO niet moet word altijd "foute link building", "focus niet op keyword density" etc etc aangehaald.

          Als je daar nog mee bezig bent ben je gewoon simpelweg niet innovatief. In deze tijd werkt het niet meer om "een trucje te blijven herhalen omdat het ooit heeft gewerkt en daarom altijd zal werken".

          Dat is overigens niet alleen op SEO gebied maar op veel verschillende gebieden van het (online) ondernemerschap het geval 😉

  • Eens, Randi. Maar het is voor Joost ook frustrerend om te zien dat er mensen zijn, zoals ik, die zich realiseren dat SEO belangrijk is, maar het toch als bijzaak blijven beschouwen – omdat ze hun tijd aan content willen besteden. Ik noem dat 'luiheid', hij noemt dat 'niet begrijpen'. Soit.

  • Dat komt omdat ontelbaar veel websites ook nog steeds, tegen beter (kunnen) weten in, met die technieken bezig zijn. En er zijn dus ook nog ontzettend veel SEO-clubjes die dit soort diensten verkopen.
    Trouwens zou het interessant zijn als je aangeeft welke innovaties jij het belangrijkste vindt op het moment, met eventueel een link naar een goed artikel. Voeg wat kennis toe. Educate us!

  • Als newbie hier volg ik natuurlijk netjes de interne procedures (waar ik nog in aan het inleren ben, vandaar dat ik pas vanochtend zag dat dit stuk online stond en zo laat reageer) – het viel mij natuurlijk onmiddellijk op dat ze hier de verkeerde SEO-plugin gebruiken 😉

    • van de verkeerde kant zelfs 🙂 Maar zeg eens Joost, als ik overstap op de jouwnes, moet ik dan van alles opnieuw invullen offeh – valt dat mee? Bas van den Beld vond het ook al zo shocking dat ik de Yoast-versie niet gebruikte, dus ja- dan moet ik wel 🙂

  • Nou Randi, volgens mij ging ik gewoon door in de stijl van het artikel: belachelijk maken is makkelijker dan de moeite nemen om het te begrijpen.

    Bouke voert als argument aan dat "De Grote Boze Pinguïn is dan ook aan onze site voorbij gegaan." Dat is wat mijn vrouw een "n=1" opmerking zou noemen: dat heeft nul en generlei waarde.

    De stoplichtjes waar hij het over heeft zijn simpelweg "hints", natuurlijk proberen die je een beetje te "pushen" om dingen goed te krijgen, maar als je een keyword 3x gebruikt in een artikel van 300 woorden dan vindt ie het al goed, niet bepaald "overoptimalisatie". Bovendien kun je zelfs zonder alle "stoplichtjes" op groen te krijgen een algemene "groene" waardering voor het artikel krijgen.

    "Voor je het weet gaat bloggen op werken lijken": als Bouke niet de moeite wil doen voor een goed artikel, waarom zouden wij het dan willen lezen? Wederom een flut argument.

    Bouke geeft eerlijk toe dat hij er te lui voor is, maar vind het wel nodig om het werk van anderen, dat gratis beschikbaar wordt gesteld, belachelijk te maken. Dan krijg je dit soort reacties van makers, vind je dat nu echt zo raar?

  • En dan zal ik 'es wat aardigs zeggen en welgemeend: De plugin van Yoast is een prima tool! Blij mee en die stoplichtjes die me nu ook nog toelachen, maken het nog makkelijker. Ondertussen gewoon lekker doen wat ik leuk vind: stukkies schrijven. En ja, ook met deze tool moet je gewoon je SEO-verstand nog gebruiken 😉

  • @twitter-6453512:disqus Wat een engelen geduld… Goed man. Zeg, ga je 42bis ook een keer onder je SEO loupe leggen? Behalve SEO geoptimaliseerde artikeltjes is er nog wel wat anders toch?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Desperate house plants

Hij stond al een paar dagen op de homepage: de parodie van Sesamstraat op de Old Spice reclame. Maar Sesamstraat heeft nog veel meer parodiën die het bekijken waard zijn. Wat dacht je van A's Anatomy en Desperate House Plants?

Beaker’s Ballad

The muppets mogen dan eigenlijk Old skool zijn, ze zijn - zo blijkt uit deze video - net zo goed in staat tot New skool. Beaker geeft zich over aan de criticasters van het web. Het loopt niet goed af, maar dat is hij wel gewend inmiddels.
back to top
×