More Reading

Post navigation

Mailbox app + Dropbox = Dropmail = mooi spul

Sinds iedereen email heeft is email een probleem. We krijgen er teveel van en we krijgen het maar niet goed geordend. Maar helemaal zonder, dat lijkt maar niet te lukken. De makers van de Mailbox app bundelen nu de krachten met Dropbox om te komen tot een revolutie in inboxbeheer.

Nielsen: pre-rolls maken consument negatief over je merk

Een YouTube-video kijken is niet meer wat het geweest is. Voordat je kunt kijken naar die superschattige video van die kitten, word je verplicht om een reclame te kijken. Voor jou - de consument - is dit vreselijk irritant. Voor de bedrijven die dit soort zendtijd inkopen is dit soort reclame ook niet effectief.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Android App: DuckDuckGo

Met dank aan Edward Snowden weten we nu zeker, wat we allang vermoedden: we are being watched. Gelukkig zijn er wel wat maatregelen die we kunnen nemen als onze eigen Plasterk een watje blijkt.

App: Radiant Defense

Tower defens games zijn bij mij thuis favoriet. En binnen dat genre heb ik al enige tijd nog eens een specifieke favorite: Radiant defense.
back to top
×