More Reading

Post navigation

Creatief met web: Dans Macabre

Het web brengt in veel mensen een hele hoop creativiteit naar boven. Soms kom ik tijdens mijn surfsessies leuke dingen (die vaak ook zinloos zijn) tegen. Die deel ik in Creatief met web met jullie.

4 Comments

  • Ja, ik kan me er wel iets bij voorstellen bij deze angst. Maar mijn vader en moeder zijn enthousiaste volgers van mijn tweets. Ze zitten niet op twitter, maar ze weten mijn tweets goed te vinden en kijken zeker wekelijks wat ik nu weer beleefd heb.

    En of ik dat vervelend vind? Nee. Ik schrijf sowieso niets waarvoor ik me zou moeten schamen. Ik vind het juist wel handig dat ze meelezen. Als ik ze dan weer eens bel is het altijd leuke input voor gesprekken, en foto's uit de tweets voegen weer extra dimensie toe aan dit soort gesprekken.

    Mijn baas en collega's zitten wel op Twitter. Daarvoor geldt hetzelfde eigenlijk. Het is een leuk ingang voor gesprekken, leven naast het werk.

  • Ouders kijken en lezen mee, maar de stortvloed aan informatie vinden ze zo groot dat ze het meeste niet meekrijgen 😉 – ze hebben last van #filterfailure. Die ene keer dat ze kritiek hebben is wel te overleven.

  • Mijn moeder leest af en toe mijn blog en dat belet me wel eens om iets te schrijven uit respect voor haar. Ik merk steeds meer dat mensen die ik persoonlijk ken alles lezen terwijl ze dat nooit online laten merken. Jammer eigenlijk.

  • Mijn ouders volgen mij niet, maar mijn schoonvader wel. Ik heb best wel even getwijfeld toen hij mij toevoegde op messenger een paar jaar geleden. Inmiddels wel eraan gewend. En waarschijnlijk is het voor hem de beste manier om van ons reilen en zeilen op de hoogte te blijven :-$

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kunnen jullie hiermee ophouden?

Toen ik eind jaren '90 voor het eerst op het web rondstruinde, vond ik het allemaal maar wat mooi. Maar laten we eerlijk zijn, zo rond 1998 was internet alles behalve mooi. Inmiddels is het 2010 en we zijn een heel eind gekomen. Het web is veel mooier, rustiger en minder lawaaierig geworden.
back to top
×