More Reading

Post navigation

Kunstige fotomanipulatie

Jan Oliehoek is een Nederlandse kunstenaar die met fotomanipulatie de prachtigste kunstwerkjes maakt. Check hieronder een aantal voorbeelden, maar bezoek ook zeker zijn website om meer te zien.

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Cynisme en het web

Voordat de nieuwe dag van start gaat voor The Next Web 2009 toch nog even een kleine terugblik op een van de sprekers van gisteren. Andrew Keen (een artikel op bijgespijkerd over hetzelfde praatje met ook wat achtergrond over Keen) deed zijn praatje direct na het bijzonder enthousiaste verhaal van Jeff "What would Google do" Jarvis (lees hier).

Als je akkoord gaat is je ziel van mij!

Zonder nieuwe voorwaarden gaan we niet live, riep iemand van het almachtige JZ eens na maanden werk en uiteraard nét voor livegang. Hoewel Juridische Zaken maanden had gehad om de teksten te bekijken, hadden ze in die tijdspanne geen enkele motivatie gevoeld om dat te doen.
back to top
×