More Reading

Post navigation

Wil je meepraten over The Social Network?

Wat ik van de film The Social Network vind heb ik al eens hier laten weten. Voor wie aan de nieuwe film van de keizer liever geen geld uitgeeft heb ik via Gizmodo een erg leuke samenvatting gevonden.

WordPress theme: Suburbia

Deze Wordpress theme kwam ik net tussen neus en klikken door tegen. Wat mij betreft een mooie theme en nog gratis ook. Dus dacht ik meteen aan jou. Alstjeblieft en geen dank!

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

De kosten van de egonomie

Je kent het fenomeen vast wel: death by pissing contest. Het is dat moment waarop er ergens een goed idee ontstaat en de ego's van de personen om het idee heen hun uiterste best doen om het goede van het goede idee kapot te krijgen, met als beloning een grotere ego.

Zet álle budgetten op nul

Laten we 2010 goed beginnen: de dood aan álle budgetten. Niks geen euro’s voor mensen die geacht worden goede ideeën te bedenken. Geen cent te besteden voor mensen waarvan verwacht mag worden dat ze effectieve oplossingen bedenken. Waarom? Geld maakt lui en armoede creatief.
back to top
×