More Reading

Post navigation

1 Comment

  • Mijn wachtwoord voor mijn pc duurt 5 minuten, voor mijn basisaccts op forums 3 uur, email enzo duur 1.000.000 years, voor bankzaken enzo duurt 4.000.000 years. Het wachtwoord voor mijn creditcard online betalingen 6 trilljoen years. En ja, die is ook nog te onthouden :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Creatief met web: Dans Macabre

Het web brengt in veel mensen een hele hoop creativiteit naar boven. Soms kom ik tijdens mijn surfsessies leuke dingen (die vaak ook zinloos zijn) tegen. Die deel ik in Creatief met web met jullie.

Cynisme en het web

Voordat de nieuwe dag van start gaat voor The Next Web 2009 toch nog even een kleine terugblik op een van de sprekers van gisteren. Andrew Keen (een artikel op bijgespijkerd over hetzelfde praatje met ook wat achtergrond over Keen) deed zijn praatje direct na het bijzonder enthousiaste verhaal van Jeff "What would Google do" Jarvis (lees hier).
back to top
×