More Reading

Post navigation

Contentgirl van 2011

In 2009 probeerde ik het al: een contentgirl van het jaar wedstrijd opzetten

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

De luie SEO-er en de Grote Boze Pinguïn

Eigenlijk zouden we SEO net zo goed gewoon GO kunnen noemen. Meer dan 80% van de zoekopdrachten wordt op Google gedaan. Als blog of webwinkel optimaliseer je dus je website voor Google. Maar helaas: de genieën in Mountain View, California zijn altijd bezig om de kwaliteit van de geleverde zoekresultaten te verbeteren en passen daarom continu het zoekalgoritme aan. Eind april ging er een grote update live. Codenaam: Penguin. Doel: webspam en andere onzinsites uit de zoekresultaten filteren.

De interne zoekmachine

Stel je deze mooie wereld voor: je hebt een site gebouwd. Uiteraard heb je je best gedaan, maar je realiseert je best dat je niet álle wijsheid in pacht hebt. De site gaat live. En in plaats van duimen voor jezelf en voor de effectiviteit van je website, krijg je de kans om naast een groot deel van je bezoekers te zitten en daarmee een idee te krijgen van wat ze nodig hebben. Je ziet welke informatie ze missen en welke informatie ze niet kunnen vinden en je kunt je site op basis van die gegevens optimaliseren. Wauw.

Formulieren maandag: Rabobank

Na SNS Bank, ABN Amro, Postbank én ING is het dan eindelijk tijd voor de Rabobank formulieren maandag. Ik heb hier niet echt naar uit zitten kijken.
back to top
×