More Reading

Post navigation

Wild FM App-fest: Krowds, Soothpostr, Valet

Elke donderdag kun je 42Bis niet alleen lezen (dat kan natuurlijk elke dag) maar ook beluisteren op Wild FM HitRadio. We delen dan leuke apps en internetnieuwtjes met de luisteraars van de Ochtendshow met Anthony Timmers en Dyantha Brooks. Elke donderdag delen we hier met jou na de uitzending de besproken apps. Voor het geval je geen ochtendmens bent.

8 contentmarketing-tips voor betere resultaten

Contentmarketing is hot. Mooi, want als zelfs Bill gates in '98 al wist dat content king is, dan is het tijd dat de rest van de wereld er ook eens mee opschiet. Maar dat het king is betekent nog niet dat de hofhouding al helemaal op orde is.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Verlopen | Gezocht: chef eindredactie 42Bis (vrijwilligersfunctie)

In de bijna 5 jaar dat 42Bis bestaat (eerder onder de naam Contentgirls), zijn we uitgegroeid van een klein clubje van drie, tot een redelijk grote organisatie van 100 mensen die achter de schermen bloggen, eindredactie doen en de hele machine aan de praat houden(ons CSI Team). Gemiddeld ontvangen we op de site 40.000 bezoekers per maand en dat is toch een hele bak koffie die we virtueel moeten uitserveren.
back to top
×