More Reading

Post navigation

2 Comments

  • Ik had hier net een heel leuk antwoord op je vraag over de sociale dienst, maar toen ik dat wilde insturen moest ik mijn gegevens invullen en dacht ik: ik maak gebruik van de Facebook-inlog, waarna ik door jetpack naar een nieuwe pagina werd gestuurd, waarop niets gebeurde, en ik vervolgens weer terug wilde, waarna mijn briljante antwoord niet opgeslagen was.
    Enfin. Ik ben toch teruggekeerd, omdat ik deze site een warm hart toedraag. Over die knop van de bijstand: hilarisch. De kop is duidelijk: ‘Bijstandsuitkering aanvragen’. Daarna moet eigenlijk staan: ‘DOE HET NIET! JE KRIJGT ER SPIJT VAN! NOG JAREN!’ Vervolgens wordt het hysterisch met die ‘slimme check’: voor wie is die slim, en waarom doen ze dat maar tijdelijk? Moet ik wachten tot ze uitgecheckt zijn, of worden ze daarna juist weer heel dom? Of gaan ze me nog beter controleren?
    Mocht je dan alsnog besluiten op de knop te drukken, staat er de dodelijke tip: kijk naar deze 5 filmpjes waarin we je laten zien WAT ER GEBEURT als je een uitkering aanvraagt. Stephan King zou het niet kunnen verbeteren.
    Overigens worstel ik nog steeds met mijn wervingsmodel for leden en donateurs, dus tips zijn meer dan welkom

    • Ha Wijnand, Ik moet eens even uitzoeken hoe dat allemaal kan. Maar het is – met bloed, zweet en tranen – in elk geval gelukt om deze comment te plaatsen. Die ook nog direct naar de spam-bak ging 😀

      Ja, eens: de knop Aanvragen moet duidelijker. En ook eens met alle rest. En dat met die 5 filmpjes…wtf. Ik ga geen documentaireserie kijken over het aanvragen.

      Kunnen de contentspecialisten overigens wrs niet veel aan doen. Het proces is waarschijnlijk zo verschrikkelijk, dat elke tekst en uitleg erop doodslaat. Maar ik vind het wel karig hoor dit. Er worden wel eindeloos veel consultants binnengehaald voor dingen die totaal onzinnig zijn, maar dit (core business bro’s) blijft gewoon sad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress theme: Caulko

Een magazine style theme van Themeforest. Voor $27 krijg je de theme in 8 kleuren waaronder rood, groen en blauw. Vooral de horizontale balk waarin je populaire artikelen voorbij scrollen vind ik goed.Verder ruimte voor meerdere featured artikelen.

Clark Kent of Superman? Blijf van mijn kaas af!

Enige tijd geleden stond ik in België voor een zaal aan een zaal marketeers uit te leggen hoe je goede content maakt. Nog eerder legde ik een zaal vol PR- en communicatiespecialisten uit wat goede content is. Een paar weken dáárvoor stond ik ook al voor een zaal met marketingmensen te oreren over de eigenschappen van goede online content. Ik klets wat af.
back to top
×