Zomerstand

Tsja, het is ook bij mij (en dan bedoel ik op mijn weblog) komkommertijd. Niet dat er niks gebeurt. Ik was jarig, ziek, kreeg een piano en een videocamera, ik ging stappen, had een kater, versliep me voor werk, werkte over, kreeg ruzie met mijn vriend, maakte het weer goed, ergerde me aan Greet Wildpis en de VVD met hun idioterie, las het nieuwste boek van Stephen King, keek roots, Evan Almighty, Shrek the third, Happily N’ever after en Premonition. Na die laatste film keek ik ook nog even Happy feet om weer vrolijk te worden. Anyways, het is dus niet dat er helemaal niks gebeurt. Het is meer dat ik in zomerstand ben (ondanks het slechte weer) en dat ik pas zo tegen september weer een beetje kan bloggen. Met als ultieme argument: Zo IS het gewoon!

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner
Heb je een leuke blog? Meld het aan bij Druppeltjes.nl


108 views


10 Responses to “Zomerstand”

  1. 1 Peter

    Rr zou eens onderzoek gedaan moeten worden naar de stoffen die in komkommers zitten en die de mens aartslui lijken te maken.

  2. 2 Xaviera

    Lui? Nee joh: activationally challenged! :D 8)

  3. 3 Xaviera

    energetically challenged mag ook trouwens!

  4. 4 Peter

    Aaahh! Ksnappum! ‘t Is voor jou een hele tsjelluntsj eens een keertje niet te bloggen. Want je had natuurlijk wat graag die hele waslijst aan dagelijks avontuur in een even grote hoeveelheid blogjes aan ons willen meedelen. Toch? ;-) Maar iedere weg, khoop wel dat je tussen alles door echt wat rust vindt.

  5. 5 Laurent

    Ja Jezus zeg, wat moeten wij niets-beters-in-de-zomer-dan-weblogs-lezend-hebbend-te-doenden dan in de zomer??

  6. 6 charlotte

    ik vind het een zwak argument

  7. 7 CasaSpider

    @Charlotte: “Glugg glugg = OK” is in ieder geval origineler… ;-)

  8. 8 Floor

    Ha Xaf!

    Alles goed daar? Zaterdag zomercarnaval?

  9. 9 Laurent

    Die Charlotte heeft nog eens lef, ja!

  10. 10 Xaviera

    ja, want die schrijft dus zelf nog maar minimaal….en al vóór de zomer überhaupt begonnen was!

    @Floor: denk dat ik zomercarnaval dit jaar skip. Het weer is me te minimaal.

Leave a Reply

Ja, ich möchte bei Kommentaren benachrichtigt werden!







Al gezegd....


I am a marvelous housekeeper. Every time I leave a man I keep his house. — Zsa Zsa Gabor



Mijn Twitter pagina Mijn Hyves Mijn LinkedIn Pagina Planeet GroenLinks
Work the web You Tube Flickr Trouwen




Nu op de koffie

Users: 2 gasten
1 bezoeker Browsing This Page.
Users: 1 gast

Word lid, dat is gezelliger!

Bij de weg

Bloggen voor newbies
Natuurlijk heb jij allang een blog. Dit artikel is dan ook niks voor jou. Gewoon overslaan. Maar voor de mensen die nog niet bloggen, heb ik wat blogtips op een rijtje gezet. En wie weet, als doorgewinterd blogger heb je misschien ook nog wel wat aan mijn tips. Check de tips hier (0)

Addict-o-matic
Gevonden: een leuke nieuwe zoekdienst. Met Addict-o-matic doorzoek je aan de hand van een zoekterm een groot aantal internetbronnen zoals Twitter, Google Blog Search, You Tube, Live.com News, technorati etc. Dat op zichzelf is al fijn, maar… Lees verder (0)

Twitter Quitter
Natuurlijk gebruik jij Twitter, je bent nu eenmaal een early adopter. En natuurlijk Follow je alle belangrijke Twitter accounts, zoals Dutch Cowboys, 2525, Marlooz, Frankwatching en zo nog wat Twitterati. En belangrijker… Lees verder (0)

Quote van de dag
In een nieuwsuitzending: “Ik heb geen last van de kredietcrisis. Ik heb geen kredieten.” (0)

Formulieren maandag H&M
Vandaag gaan we online shoppen bij H&M. Bij uitstek een winkel die in aanmerking komt voor een webwinkel. Niet omdat het zo vreselijk leuk is om kleding online te kopen, maar vooral omdat het zo grenzeloos afschuwelijk is om kleding in de H&M winkel zelf te kopen….lees verder (0)

Contentgirl a.k.a. redactiestrateeg
Afgelopen week eindelijk weer eens naar een cursus gegaan: crossmediale redactie. Voor de nodige verfrissing en inspiratie. Meestal moet je tijdens een cursus heel hard werken, veel schrijven en herschrijven. Maar niet dit keer. Het kwam er op neer dat we met een clubje van 10 wat gingen babbelen over allerlei internetnoviteitjes. Over leuke online-gadgets … lees verder (0)