More Reading

Post navigation

Deel 3 - Tijd om te twitteren

In deel 0 kon je lezen waarom je zou moeten Twitteren. In deel 1 hielpen we je aan een mooi Twitterprofiel. Les 2 bracht je een hele hoop zinvolle vrienden. En in les 3 is het dan

De interne zoekmachine

Stel je deze mooie wereld voor: je hebt een site gebouwd. Uiteraard heb je je best gedaan, maar je realiseert je best dat je niet álle wijsheid in pacht hebt. De site gaat live. En in plaats van duimen voor jezelf en voor de effectiviteit van je website, krijg je de kans om naast een groot deel van je bezoekers te zitten en daarmee een idee te krijgen van wat ze nodig hebben. Je ziet welke informatie ze missen en welke informatie ze niet kunnen vinden en je kunt je site op basis van die gegevens optimaliseren. Wauw.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 gratis Android apps

Heb je al een Android? Niet? Kind, waar wacht je op? Om je nog wat argumenten te geven om tot aankoop over te gaan heb ik speciaal voor jou (en alleen voor jou dus) een lijstje van handige en leuke Android Apps voor je op een rijtje gezet.
back to top
×