More Reading

Post navigation

De taal van het internet

Jeff jarvis spreekt de taal waar ik blij van word. De taal die in mijn ogen altijd dé taal is geweest van het internet. De taal die in de ogen van marketeers en self-proclaimed goeroes pijn doet aan de oren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress – Deel 5: themebestanden aanpassen

Als het goed is heb je nu een mooie theme gevonden voor je Wordpress website. En als het nog beter is, heb je je nieuwe theme nu geinstalleerd. In deze les lopen we door een aantal van de belangrijke theme-bestanden heen.

Social Media reeks – Deel 6: Platformen?

Wanneer bedrijven aan de slag gaan met social media is de invalshoek vaak het platform in plaats van de doelstelling. Nu is het platform dat je kiest – Twitter, Hyves, Facebook? – absoluut belangrijk. Verschillende platformen zijn meer of minder geschikt voor verschillende doelstellingen en doelgroepen. De keuze van de activiteiten is een samenspel tussen doelstellingen, platform, identiteit en doelgroep.
back to top
×