More Reading

Post navigation

Voorspelling 2010: Crisis en kansen

We hebben weer een voorspellende Contentgirl! Dit keer Monique Goris van Zins.nl. Wat nou crisis? Dat is juist een tijd met veel kansen!

Katten en gadgets

Dat huisdieren en gadgets prima samen gaan bewijst deze getto-gadget-kat. De belaagde hond vraagt er ook om. Als een kat én lui én vals kan zijn, dan doet hij dat. Dat had iedereen fikkie kunnen vertellen.

2 Comments

  • Is een laptoptas voor je netbook niet wat overkill? Het handige is juist dat je hem eenvoudig "zo" meeneemt. Ik heb zelf een messengerbag, maar dan een kleine, ongeveer A5 ipv A4, zegmaar en daar pastie precies in. Ik ben dan wel geen vrouw, maar juist vriendinnen zeggen weer dat dat ze nu juist heel handig lijkt omdat je dan niet zo opzichtig met een (waardevol) apparaat rondloopt… Als je hem in de "sleeve" houd blijft de netbook zelf heel netjes tussen al je andere spullen en ik heb de mijne al laten vallen en een klap gegeven dus dat is het ook niet. (Niet doen als je een harddisk er in hebt..)

  • Ik heb mijn netbook wel eens in mijn handtas gepropt, maar daar word ik eigenlijk niet zo blij van. Mijn tas is nu eenmaal niet gemaakt voor laptops.

    Een sleeve vind ik zelf rete-irritant 🙂 Dan moet ik die laptop de hele tijd onder mijn arm houden of dus weer in een kolossale tas proppen.

    Zelf heb ik er eentje van Sushi (de witte bovenin maar dan in het zwart). Erg compact, maar wel een aparte tas waar netbook en muisje (heb ook minimuis) etc. makkelijk inpassen.

    Maar to each his own. Denk alleen niet dat het de regel is dat je voor een netbook geen laptoptas nodig hebt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

NASA wordt pizzabakker

Waarom zou je een pistool maken met een 3D-printer als je er ook iets zinnigs mee kunt maken? Het enige wat je nodig hebt is wat subsidie van NASA ($125.000) en een 3D-printer specialist. En voordat je het weet heb je het hongerprobleem opgelost. Hoe vraag je? Let me explain!
back to top
×