More Reading

Post navigation

Laptoptassen voor je netbook

Inmiddels heeft iedereen wel een eigen netbook. Als je niet weet wat een netbook is: een soort kruising tussen een

Kerstkijken

Als kind was televisie kijken uit den boze. Sesamstraat en the storyteller, misschien de berenboot of de Fabeltjeskrant. Maar voor de rest leerden mijn zusje en ik om onszelf te vermaken met een boek of door hutten te bouwen op het

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theewekker

Het duurt bij mij 's ochtends exact 23 minuten voordat ik daadwerkelijk wakker ben. En dat is dan nadat ik ben opgestaan dus. Meteen een kopje thee maken zit er nog niet in dus, want dat doe ik al slaapwandelend gewoon niet erg goed.

211212 – De supervulkaan

Weet je nog hoe stressy het was toen in IJsland een vulkaan stof in het eten gooide van de vakanties van zo'n 100.00 mensen? Weet je nog hoe stressy het was om de naam Eyjafjallajökull uit te spreken?
back to top
×