More Reading

Post navigation

Wordpress theme: Selecta

Ben je een vlogger? Oftewel: post jij dagelijks leuke, goede, interessante video's op je weblog? Dan is dit de theme voor jou én hij is gratis! Komt dat zien.

Mijn Droid

Wachten op de Droid. Of zoals deze Motorola telefoon in Nederland heet: Milestone. Als robotliefhebber vind ik Droid eerlijk gezegd sexyer. Milestone klinkt als Volvo en dat klinkt weer als ambtenaar. Maar goed, what's in a name. Het gaat natuurlijk om het apparaatje.

16 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Het PR probleem van de contentspecialist

Het vakgebied van contentspecialist heeft te kampen met een PR probleem. Het schrijverskunstje wordt in de omgeving waarin de contentspecialist opereert vaak nog niet voldoende

En je leest de Playboy voor de artikelen

Hoewel ik betwijfel of ik de doelgroep echt ben, moest ik hier toch wel echt om lachen: een reclamecampagne voor een Adult channel. Je weet wel, met van die films waarin het behang van de muren wordt geacteerd.

Cynisme en het web

Voordat de nieuwe dag van start gaat voor The Next Web 2009 toch nog even een kleine terugblik op een van de sprekers van gisteren. Andrew Keen (een artikel op bijgespijkerd over hetzelfde praatje met ook wat achtergrond over Keen) deed zijn praatje direct na het bijzonder enthousiaste verhaal van Jeff "What would Google do" Jarvis (lees hier).
back to top
×