More Reading

Post navigation

Wish me luck

Oké, dus ik zie niet goed. Oké, dus ik stapte 10 jaar geleden al eens in tram 10, toen ik tram 3 moest hebben. Oké, dus ik denk vaak dat ik mijn zusje in de stad zie en dat blijkt dan een willekeurige andere allochtoon te zijn waar ik dan uitgebreid naar heb gestaard. Oké, ik weet het - ik heb een bril nodig.

Mario-nerd

Dat violen cool zijn en voor nerds én dat nerds dus ook cool zijn (want wat is er mis met onlogica?) wordt hier eens te meer bewezen:

1 Comment

  • Super Cute! Gewoon geven, kopen. Die met de 3 strikken is helemaal tof! Je kunt niet jong genoeg beginnen met schoenen :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Durf jij het aan?

Douane medewerkers staan nu niet direct bekend om hun gevoel voor humor. Roepen dat je een bom in je koffer hebt of van plan bent een vliegtuig op te blazen, kost je een hele hoop euro's en waarschijnlijk heb je geluk als het daarbij blijft. Maar wat zouden ze vinden van deze kofferstickers?

Honor

Al wekenlang heb ik het deuntje van He-man in mijn hoofd
back to top
×