More Reading

Post navigation

To: kan soms prima!

Ik zit me zo te ergeren, dat ik er maar een blogje van moet maken ben ik bang

6 Comments

  • Het grappige zit hem in de combi van FB en TW. De geslotenheid van FB, de openheid van Twitter. Volgen wie je wilt, maar – indien iemand jou ook volgt – selectief updates versturen. Volgens mij kan je dus bijvoorbeeld een circle als intern communicatieding gebruiken, maar dan moet wel iedereen in die circle elkaar toegevoegd hebben in een soortgelijke circle.  Anders zal je waarschijnlijk zoiets krijgen als dat mensen zich kunnen inschrijven in een circle, beetje zoals afgelsoten FB groepjes. Dat is het nu al, alleen het groepje is niet geshared, enkel de personen die erin zitten. En daarna natuurlijk public circles, wat dan het equivalent zou zijn van de FB pages?

  • Hoewel ik vanaf the very beginning enorm fan van de circles was, merk ik nu dat ik al voor de tiende keer een nieuwe indeling aan het bedenken ben … met als gevolg dat ik bijna alles maar "public" doe omdat ik er gewoon niet uitkom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Youp trekt ten strijde

Zit ik net via het web naar de uitzending van Pauw & Witteman van gisteren te kijken. Komt daar behalve mijn meest favoriete advocaat Spong, ook mijn minst favoriete komiek Youp voorbij.

Paper.li – je eigen Twittervoorpagina

Deze service kwam ik bij het uitlezen van mijn RSS-feeds tegen: Paper.li. Maak je gebruik van Twitter, dan kun je hier een soort krantenpagina laten maken van de links die jij en je followers op een dag delen.
back to top
×