More Reading

Post navigation

Wat zijn USP's?

Als je zakelijke teksten schrijft krijg je algauw te maken met USP's

Een avondje P&W

Een IDFA film kijken en daarna de uitzending van P&W bijwonen…ach waarom niet dacht…

4 Comments

  • Ik heb samengewerkt met een enorm goede online marketeer. Specialismes: conversiemarketing, emailmarketing en SEO.
    Waarom hij zo goed was? Nou ja, hij schakelde bureaus in om dat werk voor hem te doen. Hij kon ook precies vertellen wat zij hem vertelden wat goed was. Maar dan alsof hij dat zelf had verzonnen. Nee, die bureaus zorgen alleen voor de uitrol.

    Betaal je een dure marketeer die dure bureaus inhuurt om dure campagnes te lanceren. 3x de kosten, 1,5x het resultaat… Top!

  • Erg interessant. Zelf ben ik als huidig student opgegroeid met het internet en met een moeder die een ZZP'er is die de klant centraal stelt.

    Ik vind wel dat op mijn opleiding (communicatie met een sterke inslag op marketing) te weinig tijd wordt besteed aan de technische kant van het internet. Als je die niet begrijpt, kan je ook minder goed inspelen op zijn gedachtes. Wat weer niet bevordelijk is voor de samenwerking. En uiteindelijk hebben we het over vakken waarbij de kans er groot is dat je moet samenwerken om tot succes te komen.

    Of zit ik ernaast? 😉

    • Ik denk dat je er helemaal "op" zit 🙂 je kunt niet aan internet werken en compleet voorbijgaan aan de techniek. Daarvoor ben je teveel van elkaar afhankelijk. 

      Onbegrip tussen de disciplines is een groot probleem dat een negatief effect heeft op het resultaat. maar ik moet zeggen dat ik de IT'ers beter begrijp dan communicatie/marketing-mensen. Die laatste groep doet niet eens z'n best om er ook maar iets van te begrijpen en ziet IT alleen maar als storende factor…tsja  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Online Startups – Nyenrode stijl

De parkeerplaats van Nyenrode Business Universiteit is kolossaal. Jammer genoeg kom ik daar pas achter nadat ik mijn auto heb geparkeerd en nog 10 minuten moet lopen om bij het hoofdgebouw te komen.

Gele gevaar

De telefoongids, summum van old skool tijden. Pre-internet dinosauriër. Okay, dat is niet helemaal eerlijk. Tijdens mijn eerste echte internetbaan - nu alweer zo'n 13 jaar geleden denk ik - gebruikte ik de telefoongids nog vaak online. De afgelopen jaren merk ik dat dat gebruik, door gebruik van andere bronnen sterk is afgenomen. Hoewel de telefoongids het al snel, helemaal niet slecht deed op internet, kom ik er op de een of andere manier zelden terecht wanneer ik op zoek ben naar een telefoonnummer. Waarmee je je overigens kan afvragen of ze het dan inderdaad 'niet slecht' doen op internet.

Winnaar retro-gadget wedstrijd

Wat werden ons mooie foto’s gestuurd. En wat verlangden we opeens terug naar onze jeugd. Maar we hadden geen tijd om al te lang te treuren over voorbije dagen, want…
back to top
×