More Reading

Post navigation

Sociale Media onrust is een speciaal soort onrust

Met onze massale aanwezigheid op sociale kanalen is een deel van onze cultuur met ons meegereisd naar het digitale. We maken ons niet alleen offline heel druk over dingen, maar doen dat ook online. Toch is er volgens onderzoeksbureau VDMMP een verschil tussen sociale media onrust en maatschappelijke onrust. Zij maken dat onderscheid naar aanleiding van het onderzoek Sociale media: factor van invloed op onrustsituaties? in opdracht van Politie & Wetenschap.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Waarde toevoegen?

Je moet waarde toevoegen! Deze opdracht vliegt mij de hele dag via allerlei social mediaplatforms om de oren. Je moet waarde toevoegen! Het is de mantra van die neo-webadviseur. Je moet waarde toevoegen! Het kan vooral worden opgemaakt uit de mond van mensen die nog te lui zijn om ergens op te reageren, te beroerd om een ander echt een handje te helpen. En te oninteressant om zelf iets te melden te hebben. Waarde toevoegen! Het zijn holle beloftes.

Creatief met web: Freaky girl

Mijn vader wordt volgend jaar alweer 60. Niet dat het aan hem af te zien is hoor (ik weet dat je meeleest!). Een paar jaar geleden besloot hij opeens dat hij 3D animaties en filmpjes wilde leren maken. En gek genoeg lukte het hem ook om dat te leren.
back to top
×