More Reading

Post navigation

Sociale Media onrust is een speciaal soort onrust

Met onze massale aanwezigheid op sociale kanalen is een deel van onze cultuur met ons meegereisd naar het digitale. We maken ons niet alleen offline heel druk over dingen, maar doen dat ook online. Toch is er volgens onderzoeksbureau VDMMP een verschil tussen sociale media onrust en maatschappelijke onrust. Zij maken dat onderscheid naar aanleiding van het onderzoek Sociale media: factor van invloed op onrustsituaties? in opdracht van Politie & Wetenschap.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Augmented reality – voor Android

Augmented reality; het zegt me tot nu toe nog niet zoveel. Maar dit ziet er in elk geval bijzonder interessant uit. Layar is de eerste augmented reality browser. Althans, dat claimen ze zelf en ik wil ze best geloven. Hoe werkt het?

Ben ik al burgemeester?

Ben jij al burgemeester? Ik dus al van 4 plaatsen. Ja, Foursquare heeft ook mij te pakken en als ik even kan check ik in in de hoop dat ik weer een burgemeesterschap kan stelen.
back to top
×