More Reading

Post navigation

Adverteren? Merken kunnen het niet!

Native advertising, content marketing, wie online werkt, kent deze termen waarschijnlijk wel. De termen zijn mooi (behalve voor de taalpuristen) maar niks nieuws onder de zon. Het is de zoveelste poging van merken om hun reclames aan de massa te slijten. Behalve dat het dit keer niet op reclame moet lijken. Good luck (om de taalpuristen maar te blijven irriteren).

Het einde van een - veel te kort - tijdperk #meow

Katten en het internet zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Er zijn zelfs mensen die beweren dat katten het internet runnen of interessanter nog, gemaakt is van katten. Het zou me allemaal niets verbazen.

1 Comment

  • Leuk! Ik kijk al een tijdje uit naar Pompeii, maar Welcome To Yesterday lijkt me ook wel grappig.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spelletje: Construction Fall

Ik heb weer een sloopspelletje gevonden. Selecteer de sloopbal, bepaal de kracht waarmee je het weggooit en sloop de bouwsels. Gewoon lekker wat frustratie afreageren.

Lipgloss verraadt of je zin hebt

Wat ik hier precies van moet denken weet ik niet: een lipgloss die verraadt of je zin hebt in sex. De gloss verandert van kleur als je "in the mood" bent. Speciaal voor de mannen wordt er een legenda bij geleverd zodat zij ook snappen wat de kleur betekent.

Don’t burn your bra

Natuurlijk zijn er te weinig vrouwen in het kabinet net zoals er teveel Mark Ruttes zijn. Aan de overdaad aan Ruttes doe je voorlopig weinig, maar protest tegen het gebrek aan vrouwen kun je chique, elegant én intelligent doen met deze feministische post-its. Want laten we eerlijk zijn: van BH's verbranden wordt niemand mooier!
back to top
×