Ik wás ziek. Ik ben beter. Maar het loggen wil nog even niet. Te moe! But I will be back. Misschien morgen al. En dan vanaf mijn nieuwe Acer 17″ inch scherm laptop. Ben ik blij? Je hebt me door!
Laptop, 17 inch scherm Mijn lobby voor een betere laptop lijkt ook de goede kant op te gaan. Ik heb nu een waardeloos ding zonder rechten om zelf de nodige tools te kunnen installeren. Ik heb vaak geklaagd maar de automatiseringsmannetjes vinden dat ms kladblok een prima tool is om met html en php te kunnen werken. Maar nu eindelijk lijkt iemand op een wat hoger niveau te begrijpen wat ik nodig heb, Duim maar voor me
@Flipse: nou is dat natuurlijk wel het echte hardcore programmeren hè, in Kladblok intypen en dat het dan ook meteen werkt! Ik ben ook helemaal tegen lettertypes in Kladblok. Welke oen dat nu weer bedacht heeft….
@ilham: nee van Paradigit. Ik denk dat dubbel zoveel blogs naar alle waarschijnlijkheid niet gaat lukken. Maar als JIJ nou eerst dubbel zoveel doet, dan doe ik ok een poging
@Suus: ja goed he
@Flipse: ik duim absoluut voor je. Niks frustrerenders dan een minimaal systeem!
Bloggen voor newbies Natuurlijk heb jij allang een blog. Dit artikel is dan ook niks voor jou. Gewoon overslaan. Maar voor de mensen die nog niet bloggen, heb ik wat blogtips op een rijtje gezet. En wie weet, als doorgewinterd blogger heb je misschien ook nog wel wat aan mijn tips.
Check de tips hier (0)
Addict-o-matic Gevonden: een leuke nieuwe zoekdienst. Met Addict-o-matic doorzoek je aan de hand van een zoekterm een groot aantal internetbronnen zoals Twitter, Google Blog Search, You Tube, Live.com News, technorati etc. Dat op zichzelf is al fijn, maar… Lees verder (0)
Quote van de dag In een nieuwsuitzending: “Ik heb geen last van de kredietcrisis. Ik heb geen kredieten.” (0)
Formulieren maandag H&M Vandaag gaan we online shoppen bij H&M. Bij uitstek een winkel die in aanmerking komt voor een webwinkel. Niet omdat het zo vreselijk leuk is om kleding online te kopen, maar vooral omdat het zo grenzeloos afschuwelijk is om kleding in de H&M winkel zelf te kopen….lees verder (0)
Contentgirl a.k.a. redactiestrateeg Afgelopen week eindelijk weer eens naar een cursus gegaan: crossmediale redactie. Voor de nodige verfrissing en inspiratie. Meestal moet je tijdens een cursus heel hard werken, veel schrijven en herschrijven. Maar niet dit keer. Het kwam er op neer dat we met een clubje van 10 wat gingen babbelen over allerlei internetnoviteitjes. Over leuke online-gadgets … lees verder (0)
Bijenkorf?
Nu ga je zelfs onderweg bloggen. Oh ja, dat kon al met je telefoon. Ik verwacht nu dubbel zoveel blogs, moet ik zeggen.
@Suus: ja goed he
@Flipse: ik duim absoluut voor je. Niks frustrerenders dan een minimaal systeem!
@Laurent: aaah nerdspeak