Jezus wat een nachtmerrie. Daar wil je toch niet aan denken. Dat je kind op school, op zo’n gruwelijke wijze om het leven wordt gebracht. Mijn god. Waarom?? Niet dat het uitmaakt. Maar tenminste kan je het dan plaatsen. Zoiets doe je toch niet zomaar? Mijn god!
Don’t stress….it’s just me!
I’ve spent over 25 years working in content strategy and digital transformation, which means I’ve seen enough technology hype cycles to be skeptical and enough genuine innovation to stay curious.
Want to talk shop? Do get in touch!
I have a newsletter and it's bearable. Subscribe to read my (Gen)AI articles!
Ja, afschuwelijk. Hier zijn ook gewoon geen woorden voor…
Verschrikkelijk. En dan denk je dat je kind op school veilig is…. achterlijke randdebiel…..
Als vader van 2 kinderen, was/ben ik er kapot van. Het leek net alsof ik me eigen kind heb verloren. Naast het tekenen van het condoleanceregister, heb ik ook een memorial site opgezet, voor Jesse.
(klik op me naam)
Als vader can 2 kinderen was/ben ik er kapot van. Heb voor Jesse een memorial site opgezet. (klik op me naam)