More Reading

Post navigation

Obsession

Ik ben geobsedeerd door eten. Dat wist je niet hé? Natuurlijk wist je dat niet. De kans is groot dat je hier heel toevallig voorbijsurft en helemaal niet weet wie ik ben. Hoe kun je dat dan ooit weten? Maar nu weet je het dus wel: ik ben geobsedeerd door eten.

Twitter voor beginners deel 1: Wat is Twitter

In 2008 schreef ik een cursus Twitter voor Beginners voor Contentgirls. We leven nu in 2010 en de cursus is nogal verouderd. Tijd dus voor een update. Omdat er nog steeds mensen zijn die niet Twitteren, blijft deze cursus er eentje voor beginners.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Online marketing vereist kennis van het kanaal

Het internet bestaat voor een belangrijk deel uit plekken waar men iets verkoopt. Of dat nou producten en diensten of bannerruimte om diezelfde producten en diensten te pluggen. Op het internet valt geld te verdienen. Dat weten we allang. Ook het barsten van de internetbubbel heeft daar niks aan veranderd. De manier waarop er geld wordt verdiend is wel veranderd. De mensen die het moeten doen dus ook.

6 laptoptassen voor de zomer en een prijs

Hoewel de bakken met regen die uit de hemel komen de laatste dagen anders doen vermoeden, zijn we toch echt op weg naar de zomer. Lekker terrashangen, heerlijk rosé drinken, barbecueën en vooral kijken en gezien worden.

Internet09

Mijn werk als afdelingshoofd van een internetafdeling heeft zo z'n leuke kanten. En ik moet zeggen dat dit niet in de laatste plaats is omdat ik een erg leuk team mag teamleiden. Jonge, creatieve en hardwerkende lui die het leven in een kantoortuin meer dan dragelijk weten te maken. En dat ondanks de afwezigheid van ook maar redelijke koffie.
back to top
×