More Reading

Post navigation

Als je akkoord gaat is je ziel van mij!

Zonder nieuwe voorwaarden gaan we niet live, riep iemand van het almachtige JZ eens na maanden werk en uiteraard nét voor livegang. Hoewel Juridische Zaken maanden had gehad om de teksten te bekijken, hadden ze in die tijdspanne geen enkele motivatie gevoeld om dat te doen.

Irritante nieuwsbrieven

Zo af en toe meld ik me aan voor een leuke of handige nieuwsbrief. Meestal geen nieuwsbrieven waarin een samenvatting staat van de content op een website, want daar gebruik ik liever mijn RR-reader voor (indien mogelijk). De meeste nieuwsbrieven die in mijn mailbox belanden bevatten acties, campagnes, kortingen, speciale aanbiedingen en meer van dat moois.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zorgverzekeraar rant

Zorgverzekeringen zijn in 2010 absoluut niet simpeler geworden dan een jaar of 20 geleden. Toen betaalde ik een beetje, kreeg ik een boel en hoefde ik me er allemaal niet zo druk over te maken. Maar goed, de kosten van de zorg rijzen de pan uit en je moet wat, dus tegenwoordig is er een soort van gehandicapt keuzestelsel in de zorg, waarbij ik in de meeste gevallen geen flauw idee heb waarvoor ik nou eigenlijk wel en niet verzekerd ben.
back to top
×