More Reading

Post navigation

Contact breakie breakie

Je staat niet in contact met je gevoel. Het zal je maar gezegd worden. Zoals het mij vandaag werd verteld. Je staat niet in contact met je gevoel. Soms zeggen mensen iets tegen je en blijft dat hangen. Niet altijd omdat het waardevol is overigens.

Robscooper - awww cute

Opruimen is een never ending bezigheid. Net wanneer alles glimt en heerlijk riekt, moet je weer eten en ja hoor, daar zijn de kruimels weer. Of je maakt je bed netjes op, maar voordat je het weet is het weer tijd om te slapen en daar gaat je strakke compositie.

3 Comments

  • Het gaat er niet om of je het aan durft, het gaat om 'common sense'. De vijf minuten dat je een beetje lol hebt met zulke stickers ten opzichte van de drama die je te wachten staat als het kwartje niet lekker valt….

    Ik zie er zelf wel de humor van in, maar het is pure spot met het beroep van mensen die (zogenaamd) voor onze veiligheid in staan. Ik zelf ook niet graag bespot willen worden om het werk wat ik doe voor mijn brood.

    Humor is prima en lachen is gezond. Echter siert het je nog meer als je weet wanneer je je in moet houden ook al is de grap makkelijk gemaakt. Humor kan niet zonder intelligentie, gebruik die dan ook wijs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress theme: WP Crativix

WP Creativix is een nette gratis theme voor je Wordpress site. Om deze theme echt mooi te maken zal je zelf wat personality toe moeten voegen, maar als basis is dit een mooie.

Google en censuur

Google heeft in al z'n oneindige wijsheid (kidding, don't get your panties in a bunch) besloten om een aantal zoekresultaten te censureren.

20 sites waar je fonts kunt downloaden

Draai je zo af en toe tussen neus en lippen door even een website in elkaar? Of draai je je hand niet om voor het maken van een leuke graphic. Ben je altijd en eeuwig op zoek naar de beste fonts voor je ontwerpen?
back to top
×