More Reading

Post navigation

7 Comments

  • Ik heb dat egoprobleem nooit zo gesnapt. Je wilt je lezer toch het best mogelijke stuk voorschotelen? Als je niet bereid bent een ander je stuk te laten lezen ben je wat mij betreft per definitie een slechte tekstschrijver. Daarvan zijn er al genoeg.

    Eindredactie hoort onderdeel te zijn van *jouw* schrijfproces.

  • Ik ben altijd blij met iedereen die mijn tekstuele hersenspinsels beter en sterker wil maken. Ken mijn eigen valkuilen en spelling is nooit mijn sterkste kant geweest 🙂 Eindredactie is een noodzaak. Als je daar niet tegen kan moet je ook niet gaan schrijven zeg ik 🙂

  • Xaviera,

    Het is niet alleen voor de schrijver, maar ook voor de eindredacteur wel eens slikken als het commentaar op een artikel langer is dan het artikel zelf. Maar het is de moeite waard als er daarna een tekst ontstaat die heel veel beter is.

    Als eindredacteur zie ik direct wat er aan een tekst verbeterd kan worden. In mijn eigen teksten kan ik echter, net als jij, wel 10x over een spelfout heen lezen.

  • Goed verhaal en helemaal mee eens! Ik zag trouwens wel nog één tikfoutje: Een gemiste ‘t’ in “Nu steeds meer bedrijven aan de slag gaan met content en contenmarketing.” 😉

  • De eindredacteur haalt ook kleine foutjes weg als ‘realiseer je’. Realiseren is geen wederkerend werkwoord 😉
    Verder een goed stuk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 keer je merk online monitoren

Je bent wat men leest zou een goed spreekwoord voor deze tijd kunnen zijn. Want hoe anderen je zien wordt steeds meer bepaald door de Googles van de wereld. Solliciteer je naar een baan, dan is de kans groot dat je naam even door Google wordt gehaald.
back to top
×