More Reading

Post navigation

Sitereview: 2Style4You

Bij Contentgirls kun je een gratis review aanvragen voor je site (kijk voor het formulier en de voorwaarden hier). Veel mensen deden dat. Veel meer mensen dan we hadden verwacht. En het duurde even voordat we van de schrik bekomen waren. Maar alles went en nu zijn we dan eindelijk zo ver dat we de eerste sitereview met jullie kunnen delen.

Jemig wat sneu

Mijn god wat een sneu gebeuren. Winst voor PVV. God kinders, toen jullie met dat potloodje aan het krijten waren, waren jullie de weg even kwijt? Afgeleid door het kleurtje.....ooh mooi rood.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Overvallen door het moment

Soms word ik opeens overvallen door de relativiteit van mijn bestaan. En met mijn bestaan bedoel ik dan eigenlijk mijn aanwezigheid op dit moment in de tijd. Het jaar 2009.

Doe je mee? MOE-landers hoezee!

Goed nieuws: de Marokkanen zijn op. Althans, dat moet bijna wel, gezien de nieuwe idioterie van Greetje: een website waar je klachten kunt melden over mensen uit MOE-landen (Midden en Oost Europeanen).

Mensen en ideeën

Ingewikkeld vind ik dat. Het niet met iemand eens zijn, maar de persoon dan nog wel oké vinden. Ingewikkeld in elk geval, wanneer het gaat om de grotere principes.
back to top
×