More Reading

Post navigation

Eigen baas blog: Ik mis mijn baan!

Toen ik op 1 januari van dit jaar mijn nieuwe leven als ZZP’er inluidde (met een welverdiende kater van de nacht ervoor), had ik niet verwacht dat het leven als zelfstandige zó moeilijk zou zijn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Goedkoper dan zeeman!

"Nog goedkoper dan Zeeman" riep de verkoper ons toe. Maar dat was helemaal niet waar. Al moet ik toegeven dat het allemaal helemaal niet zoveel hoeft te kosten hier in Istanbul.

Naalden, bloed en appelboortjes

"Dan pakken we een appelboortje en halen we wat van je been weg." In alle 34 jaar dat ik leef, heeft mijn huisarts nog nooit keukengerei met mij besproken en al zeker niet in relatie tot mijn ledematen.

De charme van chaos

Er is niks leuker dan op vakantie gaan met de auto. Nou ja, niks is misschien wat overdreven, maar in de auto stappen en al rijdend op weg naar je bestemming de omgeving echt zien veranderen is een prachtige ervaring.
back to top
×